Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Надходження від сплати єдиного податку за 10 місяців до ДПІ у Черкаському районі

За даними ДПІ у Черкаському районі Головного управління Міндоходів у Черкаській області за 10 місяців 2013 року фізичні особи – підприємці, які застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів майже на 2,2 млн. грн. єдиного податку більше ніж за відповідний період минулого року. Темп росту склав 173,2 відсотків.

На спрощеній системі оподаткування перебувають понад 1376 фізичних осіб – підприємців. З них 737 осіб застосовують другу групу єдиного податку, 379 осіб – третю, 260 осіб – першу.

З метою підвищення рівня адміністрування та поліпшення ефективності роботи в другій половині поточного року в Міндоходів планується ряд інноваційних впроваджень, які сприятимуть оптимізації процесів: можливість подання заяви платниками про перехід на спрощену систему оподаткування в електронному вигляді та введення електронної книги обліку доходів і витрат. Тобто платники при отриманні електронного ключа матимуть можливість в електронному форматі вести книгу та автоматично заповнювати на підставі даних книги податкову звітність, яку можна направляти в он-лайн режимі до податкового органу.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області