Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Фізична особа невчасно повідомила роботодавця про одержання реєстраційного номера платника податку: чи потрібно уточнювати дані у звіті що нарахованого ЄСВ

ДПІ у Черкаському районі Головного управління Міндоходів у Черкаській області роз’яснює, що жодних виправлень у Звіті за єдиним внеском у цьому випадку проводити не потрібно. До Міністерства доходів і зборів вже подали необхідну інформацію щодо доходу працівника. До того ж без повідомлення співробітника роботодавець не в змозі отримати відомості щодо одержання працівником реєстраційного номера платників податків, відповідно, не можна говорити про помилку.

Нагадаємо, у ситуації, коли особа через свої релігійні переконання відмовилася від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомила про це відповідний орган Міндоходів і має відмітку в паспорті, у Звіті про доходи такої особи та утриманий із них єдиний внесок повідомляють за допомогою серії та номера паспорта або свідоцтва про загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Таким чином, подати про зазначену особу відомості за серією та номером паспорта, було правильним рішенням. А вже після подання працівником до бухгалтерії реєстраційного номера у Звіті про єдиний внесок потрібно використовувати саме його.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області