Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

ДПІ у Черкаському районі Головного управління Міндоходів у Черкаській області звертає увагу платників на нюанси звільнення від сплати ЄСВ

ДПІ у Черкаському районі Головного управління Міндоходів у Черкаській області повідомляє, що єдиний соціальний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування не нараховується на деякі види виплат, здійснювані в грошовій формі за рахунок коштів працедавця. Так, в цей перелік включені соціальні допомоги і виплати, встановлені колективним договором, одноразова допомога працівникам, що виходять на пенсію, і військовослужбовцям при звільненні з військової служби, надбавки і доплати до державних пенсій працюючим пенсіонерам, вихідна допомога у разі припинення трудового договору, деякі види матеріальної допомоги разового характеру, витрати на відрядження, чорнобильські виплати, винагороди за авторськими договорами, позики, видані працівникам на поліпшення житлових умов і т.п.

Окрім цього, не нараховується ЄСВ і на деякі виплати, надані працедавцем в натуральній формі. В цей перелік включена вартість вугілля і вугільних брикетів, безкоштовно наданих працівникам, або грошова компенсації їх вартості, платежі за договорами страхування працівників і членів їх сімей, витрати на колективне харчування річкового, морського і рибопромислового флоту, живлення льотного складу цивільної авіації, учасників спортивних заходів, зокрема суддів, відшкодування працівникам витрат на придбання ними спецодягу і інших засобів індивідуального захисту, вартість подарунків до свят і квитків на видовищні заходи для дітей працівників, доходи по акціях і інші доходи від участі працівників у власності підприємства (дивіденди, відсотки, виплати по паях), а також доходи від надання в оренду землі.

Повний перелік виплат в грошовій і натуральній формі за рахунок коштів працедавця, на які не нараховується єдиний соціальний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затверджений постановою КМ України від 22.12.2010 р. № 1170.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області