Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

ДПІ у Черкаському районі Головного управління Міндоходів у Черкаській області роз’яснює процедуру реєстрації РРО

ДПІ у Черкаському районі Головного управління Міндоходів у Черкаській області нагадує, що для реєстрації касового апарату СГД повинен звернутися до територіального органу Міндоходів із заявою, договором на обслуговування РРО в Центрі сервісного обслуговування, копіями документів про право власності або користування на касовий апарат, а також що засвідчують право розміщення господарської одиниці, де використовується РРО. Для зручності підприємців реалізована можливість надання заяви і сканованих копій документів дистанційно. Для цього суб'єкт господарювання може скористатися безкоштовними електронними ключами цифрового підпису. Також, в своїй заяві СХД може вказати адресу електронної пошти, на яку буде направлена довідка про резервування фіскального номера РРО і копія реєстраційного посвідчення

Після цього Центром сервісного обслуговування проводиться персоналізація і опломбування РРО з видачею відповідної довідки.

Для завершення процедури реєстрації РРО суб'єкт господарювання повинен надати до органу Міндоходів копію довідки про опломбування РРО і акт введення РРО в експлуатацію. Реєстраційне свідоцтво касового апарату видається суб'єкту господарювання не пізніше наступного робочого дня, причому за бажанням СГД воно може бути направлено йому поштою.

Нагадаємо, що наказом Міндоходів України від 01.10.2013 року № 522 затверджений Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій. Окрім цього, у зв'язку зі вступом в силу п.9 статті 17 Закону №265/95-ВР «Про вживання реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування і послуг» з 1 січня 2014 року користування застарілою технікою тягне за собою відповідальність.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області