Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Рубрика “Дізнайся більше про свого бізнес-партнера”

ДПІ в Черкаському районі районі Головного управління Міндоходів у Черкаській області повідомляє, що у багатьох підприємців постає питання: “Чи надійний його партнер по бізнесу?” На це питання легко знайти відповідь на субсайті територіальних органів Міндоходів у Черкаській області (ck.minrd.gov.ua) в рубриці “Дізнайся більше про свого бізнес-партнера”. Саме завдяки інформації зібраній у цьому банері у подальшому можна уникнути так званих “податкових ям” та махінацій недобросовісних бізнес-партнерів.

Для того щоб впевнитись в надійності ділового партнера необхідно знати його код ЄДРПОУ або точну назву та зайти на вищевказаний сайт, далі система повідомить інформацію доступну для публічного використання про ваших контрагентів. Оновлюється інформація на сайті один раз на місяць.

Інформацію про зареєстрованих платників ПДВ (діючі свідоцтва) можна отримати скориставшись базою «Реєстр платників ПДВ». Крім цього, відповідно до пункту 183.13 статті 183 Податкового кодексу України для інформування платників ПДВ Міндоходів України щодекади оприлюднює на своєму веб-порталі інформацію про осіб, позбавлених реєстрації як платників ПДВ.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області