Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Касові апарати, які не відповідають новим вимогам будуть зняті з реєстрації з 1 грудня 2013 року

З 1 жовтня наказом Міндоходів України від 01.10.2013 №522 затверджено новий Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій. Порівняно з попереднім Реєстром з нього вилучено моделі касових апаратів, які не забезпечують електронну передачу інформації до органів Міндоходів.

Виходячи з цього органами доходів і зборів буде проведено скасування реєстраторів розрахункових операцій, які не відповідають встановленим вимогам. Власники таких касових апаратів будуть попередженні до 1 листопада, тобто за місяць до настання строку про необхідність проведення процедури скасування РРО до 1 грудня 2013 року.

Таким чином, після отримання попередження суб’єкти господарювання матимуть можливість ще протягом місяця використовувати при проведені розрахункових операцій наявну касову техніку та здійснити заходи щодо її доопрацювання з метою виконання норм чинного законодавства.

Нагадаємо, що Законом України 21.06.2013 №357 перенесено терміни застосування штрафних санкцій за неподання до органів доходів і зборів контрольно-звітної інформації від РРО перенесено з 1 липня 2013 року на 1 січня 2014 року.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області