Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Повернення частини коштів витрачених при переобладнанні авто на газ

ДПІ у Черкаському районі Головного управління Міндоходів у Черкаській області нагадує, що власники авто, які переобладнали своїх «залізних коней» для роботи на зрідженому (стисненому) газі чи біопаливі, можуть одержати часткову компенсацію своїх витрат у вигляді податкової знижки. Процедура отримання такої знижки виписана у статті 166 Податкового кодексу України.

Так, якщо минулого року автомобіль був переведений з бензину на газ, то у власника автівки повинні бути документи, що підтверджують затрати на установку обладнання. У такому випадку протягом всього 2013 року можна повернути частину витрат.

Для цього необхідно подати до податкової інспекції за місцем проживання декларацію про майновий стан та доходи за 2012, додаток 6 до неї та написати заяву, в якій вказати номер розрахункового рахунку для зарахування коштів.

Також, до декларації необхідно додати копії наступник документів: довідки про отриману платником податку протягом звітного року зарплату і утриманих з неї сум єдиного внеску та податку на доходи фізичних осіб; платіжних і розрахункових документів, що підтверджують понесені витрати на переобладнання авто (чек, квитанції та ін.); сертифікат відповідності або акта технічної експертизи; свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу (технічний паспорт), в яке внесли дані щодо встановленого спецобладнання і виду використовуваного палива.

Важливо знати, що право на податкову знижку зберігається протягом року і на наступний не переноситься. Також слід зазначити, що знижкою можуть скористатись ту громадяни, які отримували протягом звітного року заробітну плату

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області