Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Міндоходів та Національна спілка журналістів України підписали Меморандум про співробітництво

ДПІ у Черкаському районі Головного управління Міндоходів у Черкаській області доводить до відома, що для покращення роботи із мас-медіа Міністерство доходів і зборів України та Національна спілка журналістів України співпрацюватимуть в інформаційній сфері.

Так, зокрема, Міндоходів надаватиме НСЖУ для оперативного використання інформацію щодо діяльності Міністерства та його територіальних органів.

У свою чергу представники Національної спілки журналістів братимуть участь у роботі консультативно-дорадчих органів при Міністерстві для забезпечення взаємодії і консультацій з громадськістю.

Крім того, відповідно до Меморандуму, Міндоходів надаватиме Національній спілці журналістів України повний перелік суб’єктів господарювання – засобів масової інформації, включених до плану-графіка проведення документальних перевірок. Представники Національної спілки журналістів мають можливість брати участь у цих перевірках, звичайно, за згодою ЗМІ.

За словами експертів Міндоходів, така співпраця сприятиме об’єктивному та неупередженому висвітленню діяльності Міністерства у засобах масової інформації, а також оперативному вирішенню можливих спірних питань, які виникають в процесі інформаційної діяльності.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області