Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Помилки у звітності за Єдиним соціальним внеском можна виправити до закінчення терміну подання цього звіту

ДПІ у Черкаському районі Головного управління Міндоходів у Черкаській області повідомляє, що платник податків у разі виявлення помилки у звітності за ЄСВ має право до закінчення терміну подання цього звіту повторно сформувати та подати звіт до органу Міндоходів за місцем взяття на облік.

Вірним вважається останній електронний або паперовий звіт, поданий відповідним підрозділом підприємства до закінчення термінів подання звітності, визначених Порядком формування та подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженим наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013 року № 454.

Стосовно терміну подання цього звіту, то роботодавці, які використовують працю найманих осіб на умовах трудового договору або на інших умовах, передбачених законодавством, зобов’язані формувати та подавати до територіальних органів Міндоходів звіт протягом 20 календарних днів, що настають за останнім днем звітного періоду.

Якщо останній день терміну подання звіту припадає на вихідний, святковий чи інший неробочий день, то останнім днем подання звіту вважається перший після нього робочий день. Наприклад: 20 жовтня 2013 року – вихідний день, це значить, що кінцевий термін подачі звітності щодо ЄСВ за вересень автоматично переноситься на 21 жовтня.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області