Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО





ДПІ у Черкаському районі нагадує власникам старих моделей касових апаратів про необхідність зняття їх з реєстрації

ДПІ у Черкаському районі Головного управління Міндоходів у Черкаській області нагадує, що наказом Міністерства доходів і зборів України від 01.10.13 №522 затверджено нову редакцію Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій. До переліку сертифікованих приладів увійшли 69 моделей касових апаратів. Це апарати, які відповідають сучасним вимогам та забезпечують передачу контрольно-звітної інформації до органів доходів і зборів в електронній формі.

Водночас особливістю нової редакції стало виключення з реєстру старих моделей реєстраторів розрахункових операцій. Це були апарати, які не передавали звітність в електронній формі. Водночас вказані РРО зареєстровані в органах Міндоходів у встановленому законодавством порядку. Тож наразі суб’єктам господарювання - власникам касових апаратів, які не увійшли до переліку сертифікованих приладів, необхідно оперативно звернутись до органів доходів і зборів за місцем обліку старих моделей реєстраторів розрахункових операцій і скасувати їх реєстрацію. З повним переліком реєстраторів розрахункових операцій, які включені до Державного реєстру, можна ознайомитися на веб-порталі Міндоходів.

Нагадаємо, що з 2013 року користувачі касової техніки повинні звітувати до органів Міндоходів в електронному вигляді. Для технічного переоснащення платникам встановлено перехідний період до 1 січня 2014 року – з цієї дати запроваджується відповідальність за неподання електронної звітності.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області