Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Понад 40,5 тисяч громадян звернулись до сервісних центрів Черкаської області для отримання облікових карток платника податків

ДПІ в Черкаському районі Головного управління Міндоходів у Черкаській області повідомляє, що за оцінкою фахівців Міндоходів, ця послуга є найбільш популярною серед клієнтів сервісних центрів регіону. Так, з початку року для отримання облікової картки звернулось 804 іноземних громадянина.

Нагадаємо, в Черкаській області для платників працюють 22 сервісних центри. На сьогодні їхні відвідувачі мають можливість отримати більше 100 адміністративних послуг органів доходів і зборів. У сервісних центрах Черкас, Умані, Золотоноші та Звенигородки можна безкоштовно отримати посилені сертифікати відкритих ключів для здійснення податкових та митних процедур.

Загалом в Україні для отримання облікових карток платника податків («ідентифікаційного коду») та внесення відповідного запису до паспорту громадянина у разі відмови від реєстраційного номеру через релігійні переконання з початку року до центрів обслуговування платників (ЦОП) звернулось більше 1,1 мільйона громадян. Затребуваними сервісами серед платників є також видача свідоцтва платника єдиного податку (з початку року в Україні видано більше 250 тисяч) та отримання документів на транспортні засоби для перевезення вантажів під митними печатками і пломбами (видано 11,5 тис. свідоцтв). Наразі центри обслуговування платників працюють в усіх регіонах України. Їхня кількість становить 496. До кінця року мережа сервісних центрів Міндоходів розшириться – до неї буде додано ще 24 установи.

Відкриття нових центрів спрямовано, в першу чергу, на задоволення потреб платників податків та суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності в отриманні податкових та митних сервісів. Згодом планується поетапне делегування «митних» адміністративних послуг податковим сервісним центрам. По завершенню реформи платник зможе отримувати весь спектр послуг у будь-якій установі. Сервісні зони митниць Міндоходів та центри обслуговування при податкових інспекціях по всій Україні матимуть єдині стандарти якості послуг.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області