Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Посадовці черкаської будівельної компанії намагались привласнити понад 4 мільйонів гривень бюджетних коштів

ДПІ в Черкаському районі Головного управління Міндоходів у Черкаській області зазначає, що нещодавно у ході проведення оперативно – розшукових заходів у сфері державних закупівель оперативники ГУ Міндоходів у Черкаській області встановили факт кримінального правопорушення щодо ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах посадовцями будівельного підприємства. Про це повідомив заступник начальника оперативного управління Головного управління Міндоходів у Черкаській області Олександр Чалий.

Як виявилось, посадовці – «будівельники» створили злочинну схему привласнення та подальшої легалізації бюджетних коштів, що були виділені для добудови шкільного приміщення в одному з сіл Черкаської області. Фактично роботи були виконані частково (не в повному обсязі), а державні кошти, отримані як оплата за роботу, – посадові особи підприємства перерахували на депозитний рахунок і в подальшому використали на власні потреби. Таким чином підприємство завдало державі значної матеріальної шкоди: сума збитків, що нанесена підприємством, сягнула понад 4 мільйони гривень.

Відповідно до Кримінального процесуального кодексу України слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Черкаській області внесено матеріали перевірки до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією кримінального правопорушення за ч.3 ст.209 КК України (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом). На даний час вживаються заходи щодо відшкодування завданих державі збитків та притягнення винних осіб до відповідальності.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області