Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Звітувати з єдиного внеску можна в електронному вигляді

ДПІ в Черкаському районі Головного управління Міндоходів у Черкаській області зазначає, що звіти про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування до органів Міндоходів можна надсилати в електронному вигляді.

За словами фахівців Міністерства, такий формат звітування зекономить платникам час та кошти. Адже в паперовому вигляді звітність потрібно подавати особисто лише до Центрів обслуговування платників податків, надіслана поштою вона не приймається.

Для електронного звітування платникам потрібно завантажити відповідне програмне забезпечення та отримати цифровий підпис, який Міндоходів надає безкоштовно.

Електронні формати (архів форматів) документів звітності з єдиного внеску та довідник відповідності кодів органів Міндоходів та кодів органів Пенсійного фонду розміщено на веб-порталі Міністерства.

Нагадаємо, що звіт за вересень про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування потрібно подати до 21 жовтня 2013 року включно (оскільки у цьому місяці 20 число припадає на вихідний, то останнім звітним днем є понеділок, 21 жовтня).

Звітність в електронному вигляді потрібно надсилати на єдину адресу Інформаційного порталу Міністерства доходів і зборів України Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Завантажити програмне забезпечення можна з таких ресурсів:

Програмне забезпечення для формування, підписання та подання звітності «M.E.Doc» http://me-doc.com.ua

АРМ «Єдиний внесок» (тільки для формування звітності). http://www.pfu.gov.ua

Підписання звітності сформованої засобами АРМу «Єдиний внесок» можливо в ПО «M.E.Doc» http://me-doc.com.ua

Програмне забезпечення для формування та подання звітності «iFin Zvit» http://zvit.ifin.ua

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області