Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Майбутні оперативники Міндоходів прийняли присягу

ДПІ в Черкаському районі Головного управління Міндоходів у Черкаській області повідомляє , що 11 жовтня курсанти 1-го курсу факультету податкової міліції Національного університету ДПС України прийняли присягу.

Від імені Міністра доходів і зборів Олександра Клименка майбутніх оперативників з урочистою подією привітав начальник Головного слідчого управління фінансових розслідувань Міндоходів Анатолій Яковинець. Він побажав курсантам успіхів у навчанні, віри у власні сили та бажання працювати на економічне благо нашої держави.

За час свого існування факультет податкової міліції Національного університету ДПС України підготував понад 2100 офіцерів, з яких майже третина очолила структурні оперативні підрозділи Міндоходів. Саме вони стоять на захисті економічної безпеки держави. На базі факультету понад 3400 працівників податкової міліції закінчили курси початкової підготовки, 2700 податківців підвищили свою кваліфікацію.

Нагадаємо, що 2013 став роком кардинальних змін як у структурі податкової міліції, так і в її діяльності. Сьогодні головний акцент у роботі оперативних підрозділів Міндоходів зроблено на аналітичній роботі з мінімальним втручанням у справи сумлінних платників податків. Виявлення та розслідування правопорушень у податковій та митній сферах здійснюється в межах ризикоорієнтованої системи моніторингу.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області