Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Останній день сплати ЄСВ – 21 жовтня!

ДПІ в Черкаському районі Головного управління Міндоходів у Черкаській області наголошує, що підприємства, установи та організації, інші юридичні особи, які використовують працю найманих працівників, сплачують нараховані за відповідний календарний місяць суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування не пізніше 20 числа наступного місяця, крім гірничих підприємств, які зобов’язані сплачувати ЄСВ, нарахований за календарний місяць, не пізніше 28 числа наступного місяця.

При цьому, під час кожної виплати заробітної плати, на суми якої нараховується єдиний соціальний внесок, одночасно з видачею зазначених сум роботодавці зобов’язані сплачувати нарахований на ці виплати ЄСВ у розмірі, встановленому для таких платників (авансові платежі).

Фізичні особи - підприємці, які використовують працю найманих працівників, сплачують нараховані за відповідний календарний місяць суми єдиного внеску не пізніше 20 числа наступного місяця незалежно від виплати заробітної плати та інших видів виплат, на суми яких нараховується ЄСВ.

Фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування без використання найманої праці, сплачують єдиний соціальний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується ЄСВ.

Платники можуть сплачувати єдиний соціальний внесок у вигляді авансового платежу в розмірі, який самостійно визначили, до 20 числа кожного місяця поточного кварталу. При цьому суми ЄСВ, сплачені у вигляді авансових платежів, ураховуються платником при остаточному розрахунку, який здійснюється ним за календарний квартал до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується ЄСВ та не можуть бути менше мінімального страхового внеску на місяць.

ДПІ в Черкаському районі Головного управління Міндоходів у Черкаській області звертає увагу платників ЄСВ: оскільки 20 жовтня – вихідний день, то граничний термін сплати сум нарахованого за вересень місяць єдиного соціального внеску – 21 жовтня 2013 року.

Суми нарахованого єдиного внеску підлягають сплаті на рахунки ДПІ в Черкаському районі Головного управління Міндоходів у Черкаській області, відкриті в Головному управлінні Державної казначейської служби України у Черкаському районі.

З вирішення усіх питань щодо нарахування та сплати єдиного соціального внеску, платникам слід звертатися до Центрів обслуговування платників податків ДПІ в Черкаському районі Головного управління Міндоходів у Черкаській області.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області