Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Щодо сплати єдиного внеску до сервісних центрів звернулись майже 3,2 тисячі платників

ДПІ у Черкаському районі Головного управління Міндоходів у Черкаській області інформує, що платники, які сплачують єдиний соцвнесок отримали вичерпні консультації щодо його сплати, надання звітності та ознайомилися з відповідними нормативно-правовими актами. Найбільше платників звернулись до сервісних центрів Черкас (719) та Умані (335).

Також нагадаємо, що звіт за вересень 2013 року платникам потрібно буде подати до органу доходів і зборів за місцем взяття їх на облік, як платників єдиного внеску до 21 жовтня 2013 року включно. З метою подання звітності в електронному вигляді Міністерством доходів і зборів України розроблено електронні формати (архів форматів) документів звітності з єдиного внеску. Крім цього, розроблено довідник відповідності кодів органів Міндоходів та кодів органів Пенсійного фонду для використання розробниками програмного забезпечення при формуванні xml-файлів (довідник). Ознайомитися з електронними форматами та довідником можна на веб-порталі Міністерства: http://minrd.gov.ua/elektronna-zvitnist/platnikam-podatkiv-pro-ele/povidomlennya-platnikam-pod/112281.html.

При поданні звітності в електронному вигляді потрібно користуватися цифровим підписом. Отримати посилені сертифікати відкритих ключів можна безкоштовно у відділі та пунктах реєстрації користувачів, які працюють у центрах обслуговування платників Черкас, Умані, Золотоноші та Звенигородки.

Звіт за вересень в електронному вигляді потрібно направляти на єдину адресу Інформаційного порталу Міністерства доходів і зборів України: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області