Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Громадяни отримали більше мільйона облікових карток платника в сервісних центрах Міндоходів

ДПІ у Черкаському районі Головного управління Міндоходів у Черкаській області повідомляє, що найбільш популярною у сервісних центрах Міністерства доходів і зборів України послугою є видача облікових карток платника податків («ідентифікаційного коду») та внесення відповідного запису до паспорту громадянина у разі відмови від реєстраційного номеру через релігійні переконання. З початку року більше 1,1 мільйона громадян звернулися за отриманням цієї послуги до центрів обслуговування платників податків.

У цілому на сьогодні платники податків мають можливість отримати в органах доходів і зборів більше 100 адміністративних послуг. Затребуваними сервісами серед платників є також видача свідоцтва платника єдиного податку (з початку року видано більше 250 тисяч) та отримання документів на транспортні засоби для перевезення вантажів під митними печатками і пломбами (видано 11,5 тис. свідоцтв).

Всі ці послуги надаються платникам у 496 центрах обслуговування платників в усіх регіонах України. До кінця року мережа сервісних центрів Міндоходів розшириться – до неї буде додано ще 24 установи.

Відкриття нових центрів спрямовано, в першу чергу, на задоволення потреб платників податків та суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності в отриманні податкових та митних сервісів.

Згодом планується поетапне делегування «митних» адміністративних послуг податковим сервісним центрам. По завершенню цієї реформи платник зможе отримувати весь спектр послуг у будь-якій установі. Сервісні зони митниць Міндоходів та центри обслуговування при податкових інспекціях по всій Україні матимуть єдині стандарти якості послуг.

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області