Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович

ГУ ДФС у Черкаській області 22 та 26 січня запрошує платників на вебінари з висвітлення податкових змін – 2016 та заповнення головних декларацій за 2015 рік, і звертає увагу на зміни у тематиці січневих вебінарів.

На вебінарі 22 січня 2016 року (цієї п’ятниці) на прохання платників будуть викладені питання справляння ПДВ та податку на прибуток підприємств у 2016 році і надане детальне роз’яснення по заповненню декларації з податку на прибуток підприємств за 2015 рік.

26 січня 2016 року (наступного вівторка) відбудеться спеціальний вебінар з детального роз’яснення нового порядку заповнення декларації про майновий стан і доходи за 2015 рік.

Онлайн трансляцію вебінарів дивіться на сайті «Допомога платнику» за адресою: http://dopomogaplatnyku.ck.ua/ . Початок трансляції – о 10-00 год.  

Питання для спікерів надсилайте перед вебінаром та під час трансляції на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Також радимо переглянути перший і другий вебінари ГУ ДФС у Черкаській області, на яких викладено питання справляння ПДВ, податку на прибуток, акцизного податку, ПДФО, ЄСВ, податку на майно, застосування спрощеної системи оподаткування та застосування РРО і озвучені відповіді на найпоширеніші питання за темами. В онлайн режимі вебінар 6 січня переглядали понад 9 тисяч платників Черкаської та інших областей, 15 січня – майже 8 тисяч.  

Відео знаходиться на сайті проекту «Допомога платнику» за адресою: http://dopomogaplatnyku.ck.ua/archive/ та на каналі в YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCKJFJnNkoRLlDwMm0nUi8Nw  

Тези виступів лекторів та відповіді на усі питання учасників вебінару (у т.ч. не озвучені під час онлайн трансляції) викладені на суб-сайт головного управління ДФС у Черкаській області: http://ck.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv2  

Дякуємо всім учасникам проекту «Допомога платнику»! Чекаємо ваших запитань

 

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області