Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович

За січень-листопад п.р. Черкаська область спрямувала до бюджетів усіх рівнів 5,8 млрд. гривень податків і зборів. Минулорічний показник перевищений на 1148,9 млн. гривень. У тому числі до загального фонду державного бюджету зібрано 3405,7 млн.грн. До місцевих бюджетів надійшло 2417,9 млн.грн. А також надійшло 3,6 мільярди гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Так, акцизного податку сплачено 1628,1 млн.грн. У тому числі 1428,2 млн.грн. акцизу платники Черкаської області перерахували до Державного бюджету України; 199,9 млн.грн. – до місцевих бюджетів. 1235,9 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб надійшло до місцевих бюджетів; Державний бюджет отримав 412 млн.грн. цього податку. За одинадцять місяців зібрано 924 млн.грн. податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів. Крім того платниками перераховано 319,5 млн.грн. податку на прибуток до Державного бюджету і 38,3 млн.грн. податку до місцевих бюджетів.

Головне управління ДФС у Черкаській області дякує платникам податків і зборів Черкаської області за відповідальне ставлення до сплати податків.

 

 

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області