Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович

Напередодні професійного свята у головному управлінні ДФС у Черкаській області визначили кращих підприємців регіону і відмітили їх подяками.

Відзнаку ГУ ДФС у Черкаській області за внесок у наповнення бюджетів, високий рівень податкової культури, виконання податкових зобов’язань отримали ДП «Черкаське військове лісництво», Сергій Миколайович Бишовець, Надія Василівна Буряк, Ірина Миколаївна Шпак, Олег Володимирович Раєвський, Володимир Андрійович Рахуба, Сергій Андрійович Ткаченко, Владислав Юрійович Іващенко, Анатолій Данилович Романченко, Алла Петрівна Братко.

Також у День підприємця відзначено спеціальними подяками керівників впливових підприємницьких організацій. Відзнаку ГУ ДФС у Черкаській області за сприяння розвитку підприємництва на Черкащині, активну громадянську позицію, впровадження новітніх методів з виявлення актуальних проблем підприємництва і пошук шляхів їх вирішення отримали Ольга Федорівна Ракова та Лора Олексіївна Рубченко.

«Щиро дякую усім, хто активно працює, розвивається, створює робочі місця, сумлінно сплачує податки, виплачує білі зарплати і несе відповідальність не тільки за себе, свою родину, а й за свій колектив, за свій край», – сказав начальник головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць та підкреслив, що фіскали завжди готові допомогти підприємцям в роботі. Так, для консультацій платників в області започатковано спеціальний навчальний проект «Допомога платнику». До нього активно долучається все більше користувачів. В.Коломієць закликав підприємців обов’язково переглянути вересневі вебінари: з огляду змін податкового та митного законодавства (08.09.2015, початок о 12-00 год.), з актуальних питань роботи СЕА ПДВ (11.09.2015, 10-00 год.) та по заповненню звітності з єдиного внеску і повідомлення ДФС про прийняття працівника на роботу (18.09.2015, 10-00 год.). Адреса проекту http://dopomogaplatnyku.ck.ua/

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області