Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович

З початку року на сьогодні платники податків, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів 194 млн.грн. єдиного податку. А за сім місяців очікується надходження 214,4 млн.грн. цього податку. Темп – 154,4 відс. Додатково місцеві бюджети отримають від платників – спрощенців 75,5 млн.грн.

За даними профільних підрозділів ГУ ДФС у Черкаській області за спрощеною системою працюють 34689 платників Черкаської області. На першій групі перебувають 5596 підприємців, на другій – 16534. Третя група налічує 3092 юридичні особи та 7826 фізичних осіб – підприємців. Четверта група – 1641 сільгоспвиробник, в яких доля сільськогосподарського товаровиробництва за попередній рік дорівнює або перевищує 75 відс.

Загалом в Україні за за сім місяців платники податків, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджетів понад 4,9 млрд. грн. єдиного податку. Порівняно з відповідним періодом минулого року сплата податку зросла на 21 відс.

Наприкінці серпня ГУ ДФС в області в рамках проекту «Допомога платнику» проведеспеціальний вебінар для підприємців. Пропонуємо підприємцям направляти свої пропозиції щодо тем та спікерів, а також питання на адресу проекту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області