Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович

Президент України Петро Порошенко 7 серпня підписав три закони, що поліпшують умови ведення бізнесу: “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо трансфертного ціноутворення”, “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зменшення податкового тиску на платників податків” та “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій”.

Закон про зниження податкового тиску на бізнес передбачає: по-перше, це передача повноважень щодо надання узагальнюючих податкових консультацій Міністерству фінансів з обов’язковим їх оприлюдненням на офіційному сайті відомства. По-друге, Закон забороняє контролюючим та іншим державним органам використовувати акт перевірки в якості підстави для висновків про взаємини платника податків з контрагентами в разі, якщо платнику податків за результатами складання акту не вручено податкове повідомлення-рішення. По-третє, Закон вводить загальний порядок прийняття контролюючими органами податкових повідомлень-рішень у випадку наявності кримінального провадження. По-четверте, Законом встановлено ряд вимог до змісту наказу про проведення перевірки, завдяки чому платнику буде зрозуміло, з якою метою вона проводиться, і чи має вона законні підстави.

Законом “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій” удосконалено питання оподаткування неприбуткових підприємств, строки сплати податкового зобов'язання, оподаткування доходів фізичних осіб, пов'язаних із отриманням благодійної допомоги тощо.

Законом “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо трансфертного ціноутворення” передбачається: виключити норми, які застосовують правила трансфертного ціноутворення при оподаткуванні податком на додану вартість; Крім того, збільшено “поріг” операцій, визнаних контрольованими, якщо одночасно виконуються наступні умови: з 20 до 50 млн грн річного доходу платника податку і з 1 до 5 млн грн обсягу операцій платника податків з одним контрагентом.

Внесеними змінами уточнено порядок взаємодії територіальних органів з центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, у разі якщо такий територіальний орган виявив факти проведення платником контрольованих операцій, звіт про яких не представлено.

Передбачено зменшити штраф за недекларування контрольованих операцій - з п'яти до одного відсотка від суми задекларованих у звіті контрольованих операцій.

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області