Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович

Платники податків Черкаського району, а це – 2,46 тис фізичних осіб-підприємців та 1,42 тис юридичних осіб активно користуються послугами Центру обслуговування платників податків. Протягом січня-червня 2015 року фахівці ЦОПП ДПІ у Черкаському районі надали 2314 адміністративних послуг. Про це повідомив заступник начальника ДПІ у Черкаському районі Юрій Кучеренко.

В ЦОП зосереджені всі послуги, необхідні платникам податків, зокрема адміністративні послуги, консультативні та інформаційні. Також до функцій ЦОП належать функції прийняття податкової звітності.

Серед послуг, якими здебільшого цікавились платники, залишаються послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. Так, з початку 2015 року видано 1192 реєстраційних номера. Популярними залишаються послуги з реєстрації книг обліку розрахункових операцій — 280, реєстрації книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку — 151 послуга та видачі ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями — 127 послуг.

Варто відмітити, що у приміщенні ЦОП комп’ютери підключені до мережі Інтернет з завантаженим необхідним програмним забезпеченням, яке дозволяє здійснити повний цикл підготовки та відправки до ДПІ звітності  

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області