Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович

ГУ ДФС у Черкаській області продовжує обслуговувати платників за допомогою системи електронних послуг.

30 липня 2015 року о 10-00 год. розпочнеться вебінар на тему особливостей податкового законодавства у сільському господарстві.

Будуть висвітлені:

- питання справляння податку на додану вартість сільськогосподарськими товаровиробниками (заступник начальника Головного управління ДФС у Черкаській області Микола Гріднєв);  

- сплата земельного податку та застосування с/г товаровиробниками спрощеної системи оподаткування (завідувач сектору місцевих, ресурсних, рентних та неподаткових платежів управління оподаткування юридичних осіб Тетяна Шпундра);  

- оподаткування доходів фізичних осіб в сільському господарстві (начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб Володимир Жаврід).  

Онлайн трансляцію дивіться з 10-00 год. 30 липня 2015 року на сайті «Допомога платнику» за адресою: http://dopomogaplatnyku.ck.ua/.

Питання для спікерів надсилайте перед вебінаром та під час трансляції на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Що робити платникам, які не можуть підключитись до онлайн перегляду:

-прийти до 10-00 год. 30.07.2015 у центри обслуговування платників (ЦОП) у державних податкових інспекціях Черкаської області і дивитись трансляцію у спеціальних студіях;

- або прийти до 10-00 год. 30.07.2015 у міські, сільські і селищні ради Черкаської області на місцях і дивитись трансляцію на місцях. Навчатися разом з вами будуть і органи місцевого самоврядування.  

Крім того вебінар у запису можна дивитися на сайті «Допомога платнику» за адресою: http://dopomogaplatnyku.ck.ua/archive/.  

Тези виступів спікерів та відповіді на усі питання учасників (у т.ч. не озвучені під час онлайн трансляції) будуть до кінця дня 30.07.2015 викладені на суб-сайт головного управління ДФС у Черкаській області ck.sfs.gov.ua.  

Також платники, які дивитимуться вебінар у запису, можуть протягом тижня з дати трансляції ставити питання на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і отримувати письмові консультації.

Нагадуємо, «Допомога платнику» - це програма навчальних вебінарів для платників та комунікація засобами скайп - зв’язку. Для того, щоб підключитися до сервісу і переглядати онлайн трансляцію (а потім – запис) платнику потрібні лише комп’ютер та інтернет. Питання можна направляти перед вебінаром та під час нього на електронну адресу проекту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та ставити у чаті.  

Ґрунтовні відповіді на запитання від платників готують працівники профільних підрозділів протягом 15 хвилин з моменту їх отримання модератором вебінару. Відповіді лектор озвучує в ході вебінару, а модератор направляє на скриньки запитувачів або розміщує в чаті. Після проведення вебінару всі питання і відповіді викладаються в інтернет-ресурсі.

Головна задача, яку вирішує програма – дієвий зворотній зв'язок з платниками.  

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області