Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович

Нагадуємо, що з 1 липня ставка рентної плати за природний газ, що видобувається за договорами спільної діяльності застосовується у відсотках від вартості товарної продукції гірничого підприємства – видобутої корисної копалини (мінеральної сировини) у розмірах, визначених п. 252.20 ПК (підрозд. 91 розд. XX ПКУ):

– з 1 січня до 31 березня 2015 року (включно) – 60 відсотків;

– з 1 квітня до 30 червня 2015 року (включно) – 65 відсотків;

– з 1 липня 2015 року – 70 відсотків. 

До ставки рентної плати для руд заліза застосовується коефіцієнт, який дорівнює частці заліза в товарній продукції, порядок застосування якого буде уточнено після узгодження із центральним органом виконавчої влади, що визначає податкову політику.  

Базовий податковий (звітний) період для рентної плати дорівнює календарному кварталу (п. 257.1 ПКУ).  

При цьому не забуваємо, що штраф за несплату узгодженої суми авансових внесків з рентної плати протягом визначених законодавством термінів встановлений у таких розмірах:  

– при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за граничним днем строку сплати суми грошового зобов'язання, – у розмірі 10 % погашеної суми податкового боргу;  

– при затримці більше 30 календарних днів, наступних за граничним днем строку сплати суми грошового зобов'язання, – у розмірі 20 % погашеної суми податкового боргу.  

 

 

<

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області