Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович

Нагадуємо, якщо термін неподання звітності, пов’язаної із застосуванням РРО, розрахункових книжок та копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків з РРО по дротових або бездротових каналах зв’язку, не перевищує 72 години та при цьому наявні відповідні документи, які підтверджують факт пошкодження телекомунікаційної мережі, відключення електроенергії чи ремонт модему, то відповідальність за неподання такої звітності до суб’єкта господарювання не застосовується.

При цьому суб’єкти господарювання мають право вимагати від центрів сервісного обслуговування, енергопостачальних компаній та операторів зв’язку дотримання норм чинного законодавства щодо термінів усунення причин, які призводять до неподання контрольно-звітної інформації по РРО до ДФС.

Разом з тим, суб’єкти господарювання, які використовують РРО, введені в експлуатацію до 1 січня 2015 року, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді мають право не подавати електронні копії розрахункових документів до 1 січня 2016 року.

Більше інформації проз астосування РРО платниками єдиного податку читайте: http://sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-zmini-2015/zastosuvannya-rro/  

 

<

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області