Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович

Державні податкові інспекції визнали найдосвідченіших та наймолодших спеціалістів.

З нагоди Дня бухгалтера державні податкові інспекцій ГУ ДФС у Черкаської області підготували низку заходів, які об`єднали в акцію «Бухгалтерський тиждень».

Починаючи з 13 липня в податкових інспекціях області спеціалісти служби проводять зустрічі з бухгалтерами та нагороджують кращих спеціалістів з аудиту та обліку.

Крім того в ДПІ Уманського та Черкаського району, а також в ДПІ у м. Черкасах вирішили заохотити ветеранів служби та наймолодших бухгалтерів.  

Серед спеціалістів, хто присвятив професії ціле життя, жителька Черкас Мирослава Сафонова. Вона працює в «ПП СРБП «Черкасиліфт», а в бухгалтерській сфері знається вже 35 років.  

Найдосвідченіший бухгалтер Умані Світлана Слободяник опановує облік та аудит на 10 років менше своєї колеги. За її плечима чверть століття роботи зі зведенням балансу. Зараз Світлана Слободяник працює в ТОВ «Уманьпиво».  

Наймолодша серед кращих уманських бухгалтерів Ольга Могула має 10-річний досвід роботи і працює в ТОВ «Рост».  

Спеціалістам ДПІ Черкаського району не прийшлось довго шукати наймолодшого бухгалтера. Вже 3 роки в професії працює бухгалтер інспекції Тетяна Горовенко. А найстарший і найдосвідченіший в районі бухгалтер Поліна Тимофіївна Черниш, 1940 р.н. У професії пані Поліна 40 років.  

«Бухгалтерський тиждень» триває і через декілька днів стануть відомі прізвища найкращих бухгалтерів регіону.  

Тим часом начальник головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць вітає бухгалтерів та усіх хто має відношення до бухгалтерської справи з професійним святом: «Ви – опора підприємства, надійні співробітники для керівництва та соратники для колег. Баланс, яким дорожить вся ваша компанія, – у ваших руках. Тож нехай він завжди сходиться. Бажаю, щоб професійна діяльність приносила моральне і фінансове задоволення, а сімейний бюджет був сталим. Будьте завжди успішні і здорові».  

 

<

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області