Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович

Відповідно до п. 49.2 ст. 49 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платник податків зобов'язаний за кожний встановлений цим Кодексом звітний період, в якому виникають об'єкти оподаткування, або у разі наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог Кодексу подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є.

Правові засади застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, а також справляння єдиного податку встановлено главою 1 розділу XIV Податкового кодексу, п. 294.1 ст. 294 якою передбачено, що податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку третьої групи є календарний квартал.

Зідно з нормами п. 292.14 ст. 292 ПКУ визначення доходу здійснюється для цілей оподаткування єдиним податком та для надання права суб'єкту господарювання зареєструватися платником єдиного податку та/або перебувати на спрощеній системі оподаткування. Крім того, неподання протягом року контролюючим органам податкових декларацій, документів фінансової звітності є підставою для винесення судового рішення про припинення юридичної особи, що не пов’язано з банкрутством юридичної особи (п. 2 ст. 38 Закону України від 15.05.2003 р. №755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців»).

Таким чином, незважаючи на те що юридична особа – платник єдиного податку третьої групи не отримувала протягом звітного періоду дохід, що підлягає декларуванню, вона зобов’язана подавати податкову декларацію платника єдиного податку третьої групи – юридичної особи у строки, передбачені п. 49.18 ст. 49 ПКУ.

 

 

 

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області