Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович

Державна податкова інспекція у Черкаському районі Головного управління ДФС у Черкаській області, нагадує платникам, що 19 червня – граничний строк сплати авансового внеску з єдиного податку за червень 2015 року платниками, віднесеними до 1 та 2 груп (п. 295.1 ПКУ).

Фізичні особи – підприємці, які працюють на спрощеній системі оподаткування та являються платниками єдиного податку першої та другої груп, сплату авансових внесків повинні проводити з урахуванням розміру мінімальної заробітної плати, яка з 1 січня 2015 року становить 1218,00 грн. Для платників 1 групи фіксована ставка єдиного податку встановлюється в межах до 10% від розміру мінімальної зарплати, тобто до 121,80 грн за календарний місяць, для платників 2 групи - в межах до 20% розміру мінімальної зарплати, тобто дo 243,60 грн за календарний місяць.

Такі платники єдиного податку можуть здійснити сплату єдиного податку авансовим внеском за весь податковий (звітний) період (квартал, рік), але не більш як до кінця поточного звітного року.

Підставою для нарахування авансових внесків є заява платника щодо розміру обраної ставки єдиного податку, заява щодо періоду щорічної відпустки та/або заява щодо терміну тимчасової втрати працездатності (п. 295.2 ПКУ).

Стосовно платників єдиного податку третьої групи, то вони сплачують єдиний податок протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний) квартал.

Сплата єдиного податку платниками першої - третьої груп здійснюється за місцем податкової адреси.

У разі платником податку помилково та/або надміру сплачені суми єдиного податку, то вони підлягають поверненню в порядку, встановленому цим Податковим кодексом України.

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області