Опубліковано: Середа, 03 червня 2015, 17:11
Перегляди: 456

У приміщенні ДПІ у Черкаському районі відбулося нагородження переможців районного рівня Всеукраїнського конкурсу «Майбутнє країни – у мріях дитини-2015». Конкурс проводився за напрямками «Художні роботи», «Літературні твори», у категоріях 9 - 11 років, 12 - 15 років. Протягом декількох місяців школярі навчальних закладів району за допомогою малюнків, віршів, казок, комп’ютерної анімації висловили своє розуміння ролі, значення та місця податків у житті держави та суспільства. Під час нагородження переможців в.о. начальника ДПІ у Черкаському районі Іван Приблуда зазначив:

«Щороку діти приємно дивують своєю громадянською позицією. Кожен малюнок – це окрема податкова історія, наповнена світлими мріями про майбутнє своєї країни, щасливе дитинство і добробут кожної родини. Юні таланти через художні образи передали власне бачення значення сплати податків, патріотизм та любов до рідного краю. З такими дітьми, що творять шедеври, наша країна має майбутнє і в такому світі хочеться жити. Ми пишаємося нашими переможцями та бажаємо їм здоров’я, благополуччя та мирного неба, а також - творчих злетів та перемог в майбутньому».

Всіх переможців було відзначено грамотами та пам’ятними подарунками. Роботи, які посіли І місця надіслано до Головного управління ДФС у Черкаській області для участі у другому етапі Конкурсу – регіональному.

ДПІ у Черкаському районі вдячна всім учасникам конкурсу, за активність і небайдужість.

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області