Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович

Наказом Державної фіскальної служби України від 30 квітня 2015 року №1324-о призначено в порядку переведення Донця Сергія Васильовича на посаду заступника начальника – начальника Монастирищенського відділення Христинівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області. На Донця С.В. покладено виконання обов’язків начальника Христинівської об’єднаної державної Головного управління ДФС у Черкаській області. Донця С.В. визначено повноважним представником для вчинення дій щодо реєстрації юридичної особи Христинівської об’єднаної ДПІ Головного управління ДФС у Черкаській області.

Донець Сергій Васильович працює в органах державної податкової служби та Міндоходів з 2008 року. З серпня 2013 року до цього часу очолював Монастирищенське відділення Христинівської ДПІ Головного управління Міндоходів у Черкаській області.

Наказом Державної фіскальної служби України від 30 квітня 2015 року №1325-о призначено в порядку переведення Мошенець Ірину Василівну на посаду заступника начальника – начальника Ватутінського відділення Звенигородської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області. На Мошенець І.В. покладено виконання обов’язків начальника Звенигородської об’єднаної державної Головного управління ДФС у Черкаській області. Мошенець І.В. визначено повноважним представником для вчинення дій щодо реєстрації юридичної особи Звенигородської об’єднаної ДПІ Головного управління ДФС у Черкаській області.

Мошенець Ірина Василівна з жовтня 2005 року до цього часу очолює Ватутінське відділення Звенигородської об’єднаної ДПІ.

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області