Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

ДПІ у Черкаському районі, нагадує, що з 11.04.2015 р. набрала чинності постанова Правління Нацбанку України, якою затверджено порядок проведення операцій з купівлі фізичними особами — резидентами готівкової іноземної валюти для погашення кредитів в іноземній валюті.

Установлено, що збір на обов’язкове державне пенсійне страхування не сплачується з операцій з купівлі фізичними особами — резидентами готівкової іноземної валюти для погашення кредитів, у тому числі для сплати процентів, нарахованих за користування цим кредитом.

Продаж готівкової іноземної валюти здійснюється в сумі, що не перевищує обсягу зобов’язань в іноземній валюті фізичної особи — позичальника за кредитним договором. Банк зобов’язаний забезпечити контроль за неухильним дотриманням фізичною особою — резидентом вимоги стосовно цільового використання купленої готівкової іноземної валюти з метою виконання власних зобов’язань такого позичальника в іноземній валюті за кредитним договором, укладеним із уповноваженим банком — кредитором.

 

 

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області