Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

З 05.04.2015 року набрали чинності (крім деяких норм) зміни щодо спрощення ведення бізнесу (дерегуляція), внесені до Кодексу законів про працю України про адміністративні правопорушення, Земельного законодавства тощо.

Удосконалено інформаційну взаємодію між Єдиним державним реєстром юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та інформаційними системами органів державної влади, а також документами в електронній формі. Спрощено процедуру переобладнання та перепланування жилих приміщень, зокрема скасовано вимоги щодо отримання громадянами дозволу виконавчого комітету рад на виконання робіт з переобладнання та перепланування. Центральні органи влади позбавлено функцій погодження проектів будівництва об’єктів, які впливають або можуть впливати на стан атмосферного повітря, та контролю за дотриманням законодавства про рекламу.

Закон №1580 передбачає скасування існування 14 документів дозвільного характеру і дозвільних процедур.

Крім цього закон унормовує відносини у земельній сфері, зокрема обов’язковість розроблення проектів сівозмін. Також встановлює мінімальний термін оренди земельної ділянки - 7 років, зобов’язує орендаря сплачувати орендну плату лише у грошовій формі, скорочує перелік істотних умов договору оренди. Посилено адміністративну відповідальність за порушення законодавства, що регулює здійснення операцій з металобрухтом, посадовою особою суб’єкта господарювання, що здійснює такі функції.  

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області