Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Заступник керівника фіскальної служби області розповіла, що найбільше надійшло декларацій про доходи від отримання подарунків та спадщини (1551), від надання майна в оренду (511). Дохід від продажу рухомого та нерухомого майна задекларував 171 громадянин. Інвестиційний прибуток – 32. Про отримані торік іноземні доходи повідомили 63 черкащанина.

Понадмільйонні статки задекларували 25 жителів області, які отримали 375,5 мільйонів гривень доходів. Шість мільйонщиків мешкає в обласному центрі; по троє – у Черкаському районі, Тальному та у Кам’янці; по двоє – у Корсунь-Шевченківському районі, Смілі і Шполі та по одному в Золотоніському, Уманському районах, Умані та Каневі. Минулого року на цю дату декларації надали 32 жителі області, які отримали понад 1 млн.грн.

З початку року до місцевих бюджетів надійшло 322,2 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб. Державний бюджет отримав понад 107,4 млн.грн. цього податку.

Т.Харьковська закликала черкащан, яким необхідно задекларувати минулорічні доходи, поспішити скласти декларації.  

Водночас декларації для реалізації права на податкову знижку за наслідками 2014 року можна подавати до 31 грудня 2015 року. На даний час подана 2361 така декларація, – декларанти отримають 2,8 млн.грн.  

 

 

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області