Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

З початку року на сьогодні платники Черкаської області перерахували до бюджету 1001,2 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Про це поінформував начальник головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць. Він розповів, що до кінця поточного місяця очікується надходження 173 млн.грн. внеску. Таким чином загальна сума сплаченого за чотири місяця внеску становитиме 1,17 млрд.грн., що на 45 млн.грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

В Черкаській області єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування сплачують 90003 платників. 25281 – юридичні особи та 64722 – фізичні. 1596 черкащан сплачують внесок за укладеними договорами про добровільну участь у сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Нагадаємо, єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до законодавчо визначених пропорцій та перераховується за призначенням на рахунки відповідних фондів.

 

 

 

 

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області