Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

ГУ ДФС у Черкаській області на численні запитання роботодавців нагадує про звільнення від оподаткування ПДФО, військовим збором та єдиним внеском доходу працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період у вигляді компенсаційних виплат, який виплачується роботодавцем за рахунок коштів державного бюджету в межах середнього заробітку.

Таке звільнення застосовується починаючи з березня місяця.

У напрямку боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил за перший квартал 2015 року митницею складено 15 протоколів на суму 2,3 млн. грн. За матеріалами 3 справ вилучені предмети правопорушень на суму 916 тис. грн. Середня вартість предметів правопорушень за однією справою складає 153 тис. грн. Про це поінформував начальник Черкаської митниці ДФС Олексій Василенко.

Також він повідомив, що протягом 2015 року судами розглянуто 4 справи про порушення митних правил на суму 136 029 грн. За результатами розгляду цих справ застосовано конфіскацію. Судами накладено штрафів на 1 619 грн.  

Протягом 2015 року митницею розглянуто 9 справ. За результатами їх розгляду накладено штрафів на суму 85 тис. грн., стягнуто 51 тис. грн.  

До Державного бюджету від правоохоронної діяльності митниці протягом 2015 року перераховано 61079,00 грн. (50679,00 грн. від штрафів накладених митницею та 5719,00 грн. від штрафів накладених судом.) та 4681,00 грн. від реалізації конфіскованого майна.  

 

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області