Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

За І квартал 2015 року Черкаською митницею ДФС до Державного бюджету України перераховано 600 млн. 526 тис.грн. Таким чином доведене на квартал ДФС України завдання виконано на 130,1 відс. і до бюджету додатково перераховано 139 млн. 36,4 тис.грн. Про це поінформував начальник Черкаської митниці ДФС Олексій Василенко.

Керівник Черкаської митниці зазначив, що за окреслений період відбулося збільшення надходжень на 50,8 відс. або на 361 млн. 53,1 тис.грн. порівняно з відповідним періодом минулого року.

Варто відмітити збільшення обсягів ввезення в регіон основних бюджетоформуючих товарів. Так, зросли в 3,7 раза (на 1323,9 тонн) обсяги ввезення насіння соняшнику для сівби, на 2251 тонни більше було завезено хімічних засобів захисту рослин. Це підвищило надходження митних платежів відповідно на 90,4 млн.грн та на 70,3 млн.грн.

В середньому, за словами О.Василенка, за перший квартал щоденно (у робочі дні) пункти митного оформлення здійснювали митне оформлення 95 митних декларацій (експорт – 48, імпорт – 37 та 10 попередніх). Середня тривалість митного оформлення становить 1 год. 50 хв.  

Також начальник Черкаської митниці ДФС повідомив, що наразі на обліку у митниці перебувають 1276 учасників зовнішньоекономічної діяльності. З них поставлені на облік у митницю звітного кварталу 74, що на 18 більше, ніж за аналогічний період 2014 року. Усього протягом І кварталу 2015 року здійснювали зовнішньоторгівельні операції 300 учасників зовнішньоекономічної діяльності.  

Олексій Василенко нагадав, що 6 квітня 2015 року набрав чинності наказ Черкаської митниці ДФС №57 «Про організацію видачі свідоцтв про допущення дорожнього транспортного засобу до перевезення товарів під митними печатками та пломбами». Наказом затверджено рекомендовану форму заяви про видачу/продовження строку дії свідоцтва про допущення ТЗ до перевезення товарів під митними печатками та пломбами. Також визначено місце огляду транспортних засобів при допущенні таких ТЗ до перевезень товарів під митними печатками та пломбами територію місця доставки товарів транспортними засобами: м. Черкаси, вул. Смілянська, 163.  

Наказ №57 та додаткові матеріали до нього можна переглянути на сайті ГУ ДФС у Черкаській області за посиланням http://ck.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/191822.html.  

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області