Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Минулого тижня відбувся черговий етап інформаційної кампанії, направленої на заохочення декларування доходів громадян: «Добрі люди – добрі справи. Декларуй вчасно!» Акції, флеш-моби, диспути, лекції, виїзди мобільних бригад, виступи в ЗМІ, майстер-класи, оригінальні персональні запрошення! Працівники головного управління ДФС у Черкаської області застосували усе різноманіття заходів, щоб привернути увагу громадян до Деклараційної кампанії – 2015.

Так в ЦОПах ДПІ у м.Черкасах та у Черкаському районі, Корсунь-Шевченківської, Смілянської, Тальнівської, Уманської, Христинівської ОДПІ, відбулася флешмоб-естафета. В межах цього заходу працівники інспекції не тільки розповсюдили інформацію про декларування, а й надали платникам запрошення задекларувати доходи, котре вони можуть підписати і передати будь кому зі своїх знайомих. В уманському, хритиснівському та монастирищенському центрах обслуговування декларанти мали змогу сфотографуватися на фоні спеціально виготовленої та художньо-оформленої «деклараційної» карти Черкаської області.

«Декларування – для відповідальних», – на цьому наголосили публічні люди нашого краю, які спеціально завітали до ЦОПів скласти декларацію і висловити свою позицію щодо добровільного декларування доходів. Так, задекларувала доходи заслужений майстер народної творчості Ольга Мартинова. Опісля вона провела майстер - клас з розмальовування писанок для дітей відвідувачів ЦОП. Власним прикладом заохотив складати декларацію заступник військового комісара шполянського райвійськкомату Сергій Кільченко. Публічно задекларували доходи кандидат в майстри спорту, бронзовий призер чемпіонату України з боксу Сергій Жовтобрюх (Черкаський район) та майстер спорту України з боротьби дзюдо та самбо, чемпіон України з дзюдо та самбо, призер міжнародних змагань Володимир Кужиль (м.Кам’янка).

Спеціалісти ГУ ДФС Черкащини впевнені, що культура сплати податків, як прояв відчуття патріотизму та громадянської позиції, має формуватися в людині з раннього віку. Тому вже за доброю традицією працівники фіскальної служби всіх інспекцій області провели вікторини, диспути та лекції в школах та вишах області. З учнями старших класів та студентами ВНЗ працівники ДФС обговорили роль податків у державотворенні та пояснили, які податки тепер ідуть в місцеві бюджети і як позначиться на розвитку місцевих громад податкова та бюджетна реформи. Підлітки з ентузіазмом цікавилися знижкою на навчання, а молодше покоління активно долучилося до виготовлення сувенірів (паперових птахів-провісників весни, янголів, обереги), котрі потім вручалися декларантам в центрах обслуговування платників. Таку приємну несподіванку отримав кожний 10, 50 та 100 декларант. Малеча, яка завітала разом з батьками до ЦОПів, крім отримання подарунків, повітряних кульок та великодніх сувенірів, мала змогу навчитись розмальовувати писанки, виготовити голуба та залишити свій малюнок на асфальті біля будівлі державної податкової інспекції.  

Щоб школярі та студенти змогли своїми очима побачити робочий процес у податкових інспекціях фіскали влаштували для них екскурсії. Деякі екскурсанти (як приміром, студенти Черкаського політехнічного технікуму, Кам’янського еколого-економічного ліцею) допомогли працівникам інспекції поширити інформаційні листівки.  

Крім того під час всіх акції фахівці ДФС не пропустили нагоди поінформувати громадян (особисто та через ЗМІ) про новації і тенденції деклараційного процесу та про роль податкової служби у формуванні місцевих бюджетів. А працівники Смілянської ОДПІ провели агітаційну роботу серед пасажирів вузлової залізничної станції Одеської залізниці ім. Тараса Шевченка.  

Коментуючи проведену роботу, працівники ГУ ДФС регіону одностайно зазначили, що не дивлячись на весь об`єм інформації, котру вони розповсюдили серед громадян, зараз особливо важливими є нагадування про строки декларування минулорічних доходів громадян, що закінчуються для платників, які зобов’язані подавати декларацію, – 30 квітня 2015 року та застереження від наслідків невчасного та неправильного заповнення декларацій.  

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області