Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Собко Олексій Петрович

На сучасному етапі розвитку економіка України питома вага експортно-імпортних операцій в загальному товарообігу досить помітна. Зовнішньоекономічна діяльність підприємств - це сфера господарської діяльності, пов'язана з міжнародною виробничою й науково-технічною кооперацією, експортом і імпортом продукції, виходом підприємства на зовнішній ринок.

ДПІ у Черкаському районі повідомлено, що станом на 30.03.2015 року на обліку в інспекції перебуває 41 суб’єкт підприємницької діяльності – учасників зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД). У порівнянні з відповідними періодом минулого року кількість підприємств, що здійснювали діяльність у сфері ЗЕД зменшилась на 2,4% - зазначила заступник начальника Вікторія Лозумірська.

Починаючи зовнішньоекономічну діяльність, кожен повинен знати, що він вступає в особливу сферу відносин, регульованих як загальним, але й спеціальним законодавством. Дотримання підприємствами у роботі вимог Господарського кодексу, законів України, нормативно-правових актів дозволить уникнути відповідальності за порушення строків розрахунків у сфері ЗЕД.

 

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області