Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На 1 квітня черкащани подали до державних податкових інспекцій Черкаської області 7026 декларації про майновий стан та доходи за 2014 рік. Вони задекларували 375 млн.грн. доходів. Про це поінформувала заступник начальника головного управління ДФС у Черкаській області Тетяна Харьковська.

Також вона повідомила, що за цими деклараціями до місцевих бюджетів надійде понад 8 мільйонів гривень податку на доходи фізосіб. Наразі сплачено 4,4 млн.грн.

Заступник керівника фіскальної служби області розповіла, що найбільше надійшло декларацій про доходи від отримання подарунків та спадщини (1147), від надання майна в оренду (255). Дохід від продажу рухомого та нерухомого майна задекларувало 85 громадян. Інвестиційний прибуток – 13. Про отримані торік іноземні доходи повідомили 20 черкащан.  

Понадмільйонні статки задекларували 15 жителів області, які отримали 162 мільйони гривень доходів. По три мільйонщики мешкає в обласному центрі та у Черкаському районі; по двоє – у Корсунь-Шевченківському районі та у Кам’янці та по одному в Золотоніському, Уманському районах, Смілі, Шполі та Каневі. Минулого року на цю дату декларації надали 12 жителів області, які отримали понад 1 млн.грн.  

З початку року до місцевих бюджетів надійшло 267,1 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб. Державний бюджет отримав понад 89,1 млн.грн. цього податку.  

Т.Харьковська нагадала, що деклараційна кампанія добігає завершення і закликала черкащан, яким необхідно задекларувати минулорічні доходи, не чекати до останнього, а уже зараз завітати до місцевих центрів обслуговування платників і подати декларації. Граничний термін подання декларації – 30 квітня. До цього часу в обов’язковому порядку мають відзвітувати зокрема громадяни, яким торік виплачували доходи два або більше податкових агенти та загальна сума доходів яких перевищила 146 тисяч 160 гривень. До 1 травня також повинні подати декларації і самозайняті особи.  

Водночас декларації для реалізації права на податкову знижку за наслідками 2014 року можна подавати до 31 грудня 2015 року. На даний час подано 1757 таких декларацій, за якими декларанти отримають 2,1 млн.грн. Уже повернуто 591 тис.грн.

Заступник керівника фіскальної служби області закликала декларантів отримувати детальні роз’яснення та допомогу при складенні декларації у центрах обслуговування платників (ЦОП) державних податкових інспекцій області. Вона відмітила, що наступного тижня в усіх ЦОПах області проходить акція «Добрі люди – добрі справи. Декларуй вчасно!» і запропонувала бажаючим взяти в них участь. На декларантів чекають цікаві передсвяткові заходи і подарунки.  

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області