Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Головне управління ДФС у Черкаській області звертає увагу, що на території області активізувались шахраї, які від імені керівників державних податкових інспекцій та їхніх заступників під різними приводами вимагають у підприємців великі суми.

Днями працівникам відділу власної безпеки ГУ ДФС у Черкаській області вдалось попередити злочини. Зловмисники телефонували підприємцям з номеру (068) 160-17-04.

Начальник головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць запевнив, що ні головне управління, ні інспекції на місцях не збирають гроші у підприємців «на АТО», «на ревізію», «на доброчинність» та ін. заходи. «Я не хочу щоб шахраї використовували наші з вами добрі відверті стосунки у намаганні заробити чималі гроші. Я прошу вас бути пильними і зваженими та не піддаватись на провокації. Також прошу громадські організації разом з нами вести профілактичну роботу серед підприємців та оперативно повідомляти нас про випадки порушення прав та законних інтересів платників», – сказав В.Коломієць.  

Підприємцям, у разі надходження дзвінків від імені керівників державних податкових інспекцій або будь-яких працівників фіскальної служби з метою збору коштів на будь-які цілі та висування інших незаконних вимог, слід одразу повідомляти про це за номером телефону довіри головного управління ДФС у Черкаській області 33-91-81, або за номером гарячої лінії головного управління ДФС у Черкаській області 33-91-34. Кожен такий абонент оперативно отримає кваліфіковану консультацію та допомогу.  

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області