Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведеними у січні – лютому 2015 року перевірками встановлено 225 працівників, які працювали без укладання трудових угод з роботодавцями. Легалізовано 290,4 тис. грн. доходів, донараховано до сплати 43,6 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. Також було виявлено 62 громадян, які здійснювали свою діяльність без відповідної реєстрації. Їх залучено до державної реєстрації фізичними особами - підприємцями із сплатою 10,8 тис. грн. податків.

Протягом січня-лютого органами Державної фіскальної служби області проведено 81 перевірку з питань контролю за сплатою податку на доходи фізичних осіб. Донараховано 164,5 тис. грн. податку на доходи і до бюджету надійшло 17,2 тис. грн.

Загалом в Україні за вказаний період виявлено 10 тис. найманих робітників, які працювали без укладання трудових угод. В результаті проведеній органами ДФС роботі вони сплатили до бюджету 1,3 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та близько 3,2 млн. грн. єдиного внеску. До державної реєстрації залучено понад 5 тис. громадян, які здійснювали підприємницьку діяльність неофіційно. До бюджету додатково сплачено близько 1,2 млн. грн. податків. Під час перевірок суб’єктів господарювання, які виплачували заробітну плату та інші доходи фізичним особам, порушення виявлено в 62 відс. від загальної кількості перевірених роботодавців.  

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області