Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Як повідомив начальник головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць, з початку року станом на 31 березня до місцевих бюджетів надійшло 513,1 млн.грн. платежів. Надходження сягнули півмільярдної планки на 7 днів раніше, ніж торік.

Розпис рад виконано на 122 відс. Таким чином надходження понад розпис – 92,6 млн.грн.

Надійшло 256,1 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб, що у порівнянні з показником минулого року на 22,6 млн.грн. більше. Плати за землю перераховано 106,4 млн.грн. (+16 млн.грн. до відповідного періоду минулого року). Також надійшло 75 млн. грн. єдиного податку.  

Цьогоріч спрощенці перерахували до бюджетів громад на 24,5 млн. грн. більше, ніж минулого року. Окрім того місцеві бюджети отримали 30,35 млн.грн. акцизного податку з реалізації через роздрібну мережу підакцизних товарів (алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів, нафтопродуктів). Таким чином надходження акцизу до місцевих бюджетів у 2,3 раза перевищили показники, затверджені радами.  

Місцеві бюджети отримали і 1,3 млн.грн. податку на нерухоме майно.  

Володимир Коломієць відмітив, що зростання надходжень відбулось внаслідок запровадження реформ, внесення змін до Податкового кодексу України та новому підходу до наповнення місцевих бюджетів.  

«Завдяки змінам у Податковому кодексі місцеві бюджети отримуватимуть більше надходжень. Нові податки працюють і ви бачите позитивні результати їх сплати. Водночас ми очікуємо більшої активності від органів місцевого самоврядування в адмініструванні податків. Це у першу чергу стосується акцизного податку, який відтепер надходить до місцевих бюджетів», – зазначив В.Коломієць.  

Керівник ГУ ДФС Черкащини подякував платникам податків і зборів Черкаської області, які незважаючи на труднощі сьогодення дуже відповідально ставляться до сплати податків. Також він нагадав декларантам, що до граничного терміну повідомлення про минулорічні статки залишився лише один місяць. Він закликав черкащан не чекати до останнього, не приховувати свої доходи і внести свій внесок до місцевих бюджетів.  

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області