Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Молодь Черкащини прийняла активну участь у Тижні декларування доходів. Учні та студенти навчальних закладів області у власних творах та диспутах з працівниками місцевих ДПІ виказали власну думку про обов`язок громадян справно сплачувати податки та декларувати доходи.

«Податки – це майбутнє країни, тож сплачуйте все правильно! Підіймемо нашу Україну разом!», - зазначила під час акції Настя К. студентка ЧНУ ім. Б. Хмельницького та Черкаського комерційного технікуму. «Від розміру податкових надходжень залежить наше життя, яке буде покращуватись або – ні. Тому, платіть податки і буде в нас щасливе майбутнє!», - доповнила її сокурсниця Крістіна Р.

А ось маленький уривочок із твору учениці 11 класу Золотоніської спеціалізованої школи інформаційних технологій № 2 Анастасії Мачуської: «Дорогий громадянин України, задумайся про своє майбутнє і майбутнє своїх нащадків. Не підривай міст, що веде нашу країну до благополуччя і цивілізованості. Задекларуй доходи. Залишися чесною людиною…»

Учні приємно здивували працівників державних податкових інспекцій не тільки тим, що в своєму досить юному віці мають власну думку про податки, а й охоче диспутують з цієї теми.

Одна з таких дискусій відбулася в Уманській спеціалізованій школі №12, під час якої молодь жваво висловлювала своє бачення ролі податків та необхідності їх сплати. Старшокласники навіть вирішили написати спільного листа, щодо свого бачення сплати податків під час декларування. У творі учні закликали дорослих неухильно сплачувати податки та декларувати отримані доходи. Адже, як зазначають діти, майбутнє нашої країни залежить від того, наскільки її громадяни є чесними та добропорядними. Крім того, в результаті кропіткої, натхненної попередніми бесідами, роботи з-під пера дітей вилились на папір досить зрілі та змістовні думки.  

Під час акції в.о. начальника Корсунь-Шевченківської ОДПІ Валерій Процик особисто провів зустріч зі студентами та викладачами Канівського училища №23. Він роз`яснив правила заповнення декларації про майновий стан і доходи, особливості декларування іноземних доходів, отриманих подарунків та спадщини. Не оминули під час обговорення і актуальної для студентів теми компенсації коштів, витрачених на навчання. «Особисто я задоволена, що податковим законодавством передбачено надання права на отримання податкової знижки за навчання на контрактній основі дає можливість частково компенсувати ці витрати», - зазначила наприкінці зустрічі студентка Наталія Легенька. 

Твори – звернення до декларантів можна переглянути за посиланням: http://ck.sfs.gov.ua/media-ark/fotogalereya/inshi-zahodi/2608.html.

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області