Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

ГУ ДФС у Черкаській області звертає увагу платників, які бажають отримати послуги електронного цифрового підпису на застосування з 2 березня 2015 року нових форм реєстраційних документів.

Так, Державною фіскальною службою України затверджено нову редакцію Регламенту Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС та нові форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису (ЕЦП), що набудуть чинності 2 березня п.р.

Форми попереднього зразка приймаються підрозділами реєстрації користувачів Акредитованого центру до 2 березня 2015 року. Нові форми реєстраційних документів, чинні з 2 березня 2015 року, платники можуть завантажити за посиланням http://acskidd.gov.ua/r_kor.

Також у зв`язку з реорганізацією Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів та створенням Інформаційно-довідкового департаменту ДФС, змінено найменування Акредитованого центру сертифікації ключів ІДД Міндоходів на Акредитований центр сертифікації ключів ІДД ДФС та пройдено процедуру акредитації.

Нагадаємо, в Черкаській області ЕЦП оформлюють відділ та пункти реєстрації користувачів, які працюють в обласному центрі, Золотоноші, Звенигородці та Умані у місцевих центрах обслуговування платників. З початку року безкоштовні електронні цифрові підписи отримали 3070 юридичних і фізичних осіб Черкащини, для використання при поданні звітності в електронному вигляді та в електронному документообігу. 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області