Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

«Любов, мир, Україна!» – під таким простим, актуальним та близьким для кожного українця гаслом напередодні Дня Святого Валентина в державних податкових інспекціях ГУ ДФС у Черкаській області пройшов тиждень декларування доходів.

Подати добрий приклад вчасного та чесного декларування майна і доходів до інспекцій завітали відомі на Черкащині люди. Так, до декларування доходів, як до одного з проявів справжнього патріотизму, мешканців Черкащини закликали професор кафедри історії України та суспільних дисциплін ЧДТУ Микола Бушин, митці міста Умані Людмила Довгань та Борис Яцюк, правнук великого українця, всесвітньовідомого шестикратного чемпіона світу з греко-римської боротьби Івана Піддубного Микола Піддубний, головний тренер ЦР «Колос» м.Київ В’ячеслав Яржинський, а також спортсмени та підприємці області.  

Крім того в рамках акції «Любов, мир, Україна!» в школах області пройшов «День відкритого декларування». Так відбувся відкритий урок для учнів старших класів Уманської спеціалізованої школи №12, Звенигородської спеціалізованої школи імені Тараса Шевченка, Золотоніської спеціалізованої школи інформаційних технологій № 2 та Тальнівської школи №2.

Також фіскали виступили перед студентами і викладачами Канівського училища №23. Під час заходу всі платники та відвідувачі ДПІ отримали інформацію про обов’язок громадян декларувати отримані у попередньому році доходи, дізнались про право на податкову знижку. Учні та студенти не тільки з інтересом вислухали інформацію про систему оподаткування, а й охоче диспутували з працівниками Державних податкових інспекцій.

Найцікавіше «День відкритого декларування» пройшов для студентів ЧНУ ім. Б. Хмельницького та Черкаського комерційного технікуму, для яких в музеї ДПІ у м. Черкасах відбулася спеціальна екскурсія. Після неї сповнена вражень та нових знань молодь отримала смайлики та патріотичні валентинки, на яких кожен з них написав власне розуміння важливості сплати податків для держави.

Всі виступи та діалоги, котрі прозвучали в ці дні в межах акції «Любов, мир, Україна!», базувалися на єдиному підґрунті – необхідності декларувати доходи та брати на себе відповідальність за майбутнє країни. Українці, які знаходяться в тилу мають бути такими ж згуртованими, як і наші солдати, що пліч о пліч захищають країну на передовій. До цього закликав земляків професор кафедри історії України та суспільних дисциплін ЧДТУ Микола Бушин. «Протягом всього періоду становлення української державності, було дуже багато складних періодів. І завжди українці знаходили сили їх подолати. Головне - об’єднатися і разом знищити ворога, епідемію чи наслідки стихійного лиха. Так і сьогодні – боротьба йде як на фронті, так і в тилу. В тилу кожен допомагає чим може. І важливо зрозуміти, що найменше, що ми можемо зробити – це своєчасно і чесно сплачувати податки до бюджету, аби наші вояки мали все необхідне для перемоги», – наголосив науковець.

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області