Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Наразі до робочих груп фіскальної служби області з податкового компромісу надійшла 31 заява від 18 платників про намір досягнення податкового компромісу на суму 17,8 млн.грн. Сума до сплати по них (5 відс.) становить 892,9 тис.грн.

З загальної кількості заяв 14 – від платників з наміром досягнення податкового компромісу до неузгоджених сум податкових зобов’язань щодо яких триває процедура адміністративного та судового оскарження на загальну суму 11,3 млн.грн. До сплати по таких заявах підлягає 579,7 тис.грн. ПДВ та 41,6 тис.грн. податку на прибуток підприємств.

Загалом в Україні за 15 днів з дня набрання чинності закону України про податковий компроміс до органів Державної фіскальної служби України надійшло 175 заяв від 171 платника податків. Із 175 заяв – 93 надійшло від платників з наміром досягнення податкового компромісу до неузгоджених сум податкових зобов’язань щодо яких триває процедура судового оскарження та 27 – щодо яких триває процедура адміністративного оскарження.

Нагадаємо, що Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу», який Верховна Рада України ухвалила 25 грудня 2014 року, набув чинності 17 січня 2015 року.

Відповідно до закону, при застосуванні процедури податкового компромісу платник має сплатити 5 відс. від суми задекларованих або визначених у податковому повідомленні-рішенні податкових зобов'язань. При цьому інші 95 відс. такої суми вважаються погашеними, а штрафні санкції та пеня не нараховуватимуться.

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області