Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

ГУ ДФС у Черкаській області звертає увагу, що з 1 січня 2015 року на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.10.2013 №809-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції створення та функціонування автоматизованої системи «Єдине вікно подання електронної звітності» із змінами внесеними розпорядженням КМУ від 06.08.2014 №705-р приймання та обробка фінансової звітності в електронному вигляді здійснюється за допомогою автоматизованої системи «Єдине вікно подання електронної звітності».

Звітність, яка подається до Державної фіскальної служби України і Державної служби статистики України повинна формуватись у форматах на літеру «S». За результатами обробки такої звітності в органах ДССУ суб’єктам господарювання буде надіслана квитанція №2.

Якщо, органами Державної служби статистики України додатково формується повідомлення щодо результатів камеральної перевірки звітності, воно надсилається до суб’єкта господарювання засобами автоматизованої системи автоматизованої системи «Єдине вікно подання електронної звітності».

Звітність, яка подається тільки до Державної фіскальної служби України формується за форматами на літеру «J». Відповідно, за результатами обробки такої звітності в органах ДФСУ суб’єктам господарювання надсилається квитанція №2.

Отже, фінансова звітність за 2014 рік подається до Державної фіскальної служби України за допомогою автоматизованої системи «Єдине вікно подання електронної звітності». Нагадаємо, фінансова звітність надається разом з відповідною податковою декларацією на прибуток:

- для базового звітного (податкового) періоду – календарного року – протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) періоду – до 2 березня 2015 року;

- для базового звітного (податкового) періоду – календарного кварталу – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) періоду – до 9 лютого 2015 року.

Завантажити форми фінансової звітності можна за посиланням: http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/spetsializovane-klientske-program/.

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області