Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

За 2014 рік Черкаська область відрахувала до бюджету 1579,6 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб. Порівняно з 2013 роком приріст надходжень податку склав 6,2 відсотка.

Про це повідомив начальник головного управління ДФС у Черкаській області Володимир Коломієць. При цьому він зазначив, що протягом 2014 року органами Державної фіскальної служби області проведено 515 перевірок з питань контролю за сплатою податку на доходи фізичних осіб. Завдяки цьому в області донараховано 13,7 млн. грн. податку на доходи і до бюджету надійшло майже 3,4 млн. грн.

Працівниками фіскальної служби у 2014 році встановлено 6158 випадків використання незареєстрованих найманих працівників та легалізовано 11,5 млн. грн. доходів.

Також завдяки роботі спеціалістів фіскальної служби 914 громадян, які здійснювали свою діяльність без відповідної реєстрації, узаконили свою діяльність.

Крім того на засіданнях спільних комісій при держадміністраціях протягом року заслухано 73 керівника підприємств - боржників з виплати заробітної плати. За результатами проведеної роботи на 66 підприємствах погашено заборгованість на суму більше 9,5 млн. грн., до бюджету додатково надійшло понад 1млн. грн. податку на доходи фізосіб. Частково зменшено борг із виплати зарплати 104 підприємствами на суму 13 млн. грн. Таким чином до бюджету додатково надійшло більше 1,3 млн. грн. ПДФО.

До органів прокуратури передано матеріали по 38 підприємствах, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по яких складає 9,3 млн. грн., по податку на доходи фізичних осіб - 3305 тис. гривень.

«Легалізація ринку праці та своєчасність у виплаті зарплати – залишається одним з пріоритетних напрямів роботи регіональної фіскальної служби. «Тіньова» зайнятість спрямована проти людини, позбавляє її легального працевлаштування, оплати й охорони праці та здоров’я, соціального, пенсійного та медичного забезпечення, які здійснюються через Пенсійний фонд, Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань та Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття», – зазначив В.Коломієць. Він підкреслив, що використання нелегальної робочої сили, не укладення чи несвоєчасна реєстрація трудових договорів між підприємцями та найманими працівниками є порушенням законодавства про працю і передбачає кримінальну і адміністративну відповідальність.

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області