Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Наказом Державної фіскальної служби України від 2 лютого 2015 року №341-о призначено в порядку переведення Процика Валерія Романовича на посаду першого заступника начальника Корсунь-Шевченківської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області. На Процика В.Р. покладено виконання обов’язків начальника Корсунь-Шевченківської об’єднаної державної Головного управління ДФС у Черкаській області. Процика В.Р. визначено повноважним представником для вчинення дій щодо реєстрації юридичної особи Корсунь-Шевченківської об’єднаної ДПІ Головного управління ДФС у Черкаській області.

Процик Валерій Романович працює в органах державної податкової служби та Міндоходів з 1992 року. З липня 2013 року до цього часу очолював Корсунь-Шевченківську об’єднану ДПІ Головного управління Міндоходів у Черкаській області.

Наказом Державної фіскальної служби України від 2 лютого 2015 року №342-о призначено в порядку переведення Сліпченка Володимира Віталійовича на посаду першого заступника начальника Уманської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області. На Сліпченка В.В. покладено виконання обов’язків начальника Уманської об’єднаної державної Головного управління ДФС у Черкаській області. Сліпченка В.В. визначено повноважним представником для вчинення дій щодо реєстрації юридичної особи Уманської об’єднаної ДПІ Головного управління ДФС у Черкаській області.

Сліпченко Володимир Віталійович з липня 2013 року до цього часу очолював Уманську об’єднану ДПІ Головного управління Міндоходів у Черкаській області.

Наказом Державної фіскальної служби України від 2 лютого 2015 року №343-о призначено в порядку переведення Синьогуба Костянтина Івановича на посаду першого заступника начальника Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області. На Синьогуба К.І. покладено виконання обов’язків начальника Смілянської об’єднаної державної Головного управління ДФС у Черкаській області. Синьогуба К.І. визначено повноважним представником для вчинення дій щодо реєстрації юридичної особи Смілянської об’єднаної ДПІ Головного управління ДФС у Черкаській області.

Синьогуб Костянтин Іванович з серпня 2013 року до цього часу очолював Кам’янську об’єднану ДПІ Головного управління Міндоходів у Черкаській області.

Накази підписав Голова Державної фіскальної служби України, голова комісії з реорганізації Міністерства доходів і зборів І.О.Білоус.

 

<

ДПІ у Черкаському районі ГУ
Міндоходів у Черкаській області